Pełne obłożenie na Sylwestra w górach, kilkanaście wolnych apartamentów na Święta, w niektórych miejscowościach górskich zaczyna brakować miejsc na ferie 2014 r. - to stan rezerwacji na tydzień przed Bożym Narodzeniem, in
Grupa Nosalowy zaprasza swoich gości do zejścia z utartego szlaku, wybrania indywidualnej drogi i czerpania ze źródeł inspiracji. Na stronie teaserowej dostępnej pod adresem nosalowypark.pl odsłania kolejne szczegóły powstają
Sylwester to dla wielu właścicieli restauracji, klubów, a także pensjonatów czy hoteli świetna okazja, by zarobić znacznie więcej niż przez ostatnie kilka tygodni w roku.
Metawyszukiwarka hoteli HotelsCombined.pl przygotowała zestawienie najdroższych i najtańszych kierunków tegorocznych letnich wyjazdów Polaków. Ranking powstał na podstawie średnich wartości rezerwacji dokonanych przez użytkow
Hotel Number One w Gdańsku rozpoczął nową promocję dla klientów. Dotychczasowi goście, którzy podzielą się swoja opinią o obiekcie w sieci, zyskają szansę na wygranie kolejnego pobytu w hotelu, a dodatkowo udzielą wsparci
Rusza wakacyjna akcja pn. „Lato z KD”, mająca na celu wsparcie odbudowy ruchu turystycznego. Będzie trwała przez trzy wakacyjne miesiące i docelowo swoim zasięgiem obejmie całe Województwo Dolnośląskie.
Użytkownicy aplikacji airberlin dla iPhone mogą wysłać cyfrową kartę pokładową na swój zegarek, jeśli posiadają smartwatch Pebble lub Pebble Steel.
26 maja odbyła się konferencja w sprawie „Pozyskiwania środków finansowych dla branży turystycznej”. Na początku maja POG zwróciło się do m.in. Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Ministra Rozwoju z postulatem uwzględnie
Największa wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych – e-podróżnik.pl ułatwi swoim użytkownikom kupno biletów Przewozów Regionalnych.
Dla branży hotelarskiej największym wyzwaniem nie są pogoda i oferta, a bakterie i wirusy. Zapewnienie bezpieczeństwa musi być prowadzone wielotorowo, począwszy od kuchni, a skończywszy na pokojach.