Z początkiem marca na polskim rynku rowerowym oficjalnie debiutuje, mająca ponad sto lat doświadczenia, niemiecka marka Kreidler. Do szerokiej dystrybucji trafią zarówno rowery typu city, cross, trekking oraz MTB, jak i hybrydowe
19 czerwca 2015 roku PolskiBus.com obchodzi swoje 4. urodziny. To doskonała okazja, aby podziękować naszym wspaniałym pasażerom!
Po uzyskaniu tytułu „National Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards firma Szallas (właściciel portalu Noclegguru.pl) walczy o głosy sędziów i międzynarodowej społeczności.
Marzysz o szusowaniu po górskich stokach, ale brakuje ci czasu na wyjazd?
Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus już po raz trzeci został wyróżniony w rankingu opublikowanym przez redakcję opiniotwórczego magazynu „Wasza Turystyka”, w którym zaprezentowano sylwetki „100 najbardziej wpływowy
Blisko 9 na 10 Polaków w sezonie zimowym planuje przynajmniej jeden wyjazd. Zimą najczęściej zatrzymujemy w prywatnych kwaterach lub hotelach, a przy wyborze noclegu zwracamy uwagę przede wszystkim na kwestie związane z lokalizac
Nowe pomosty rekreacyjne od Floating Platform System w Augustowie.
Naturalne, nieprzetworzone składniki, starannie wyselekcjonowana żywność, zdrowe i świeże propozycje w menu – innowacyjny koncept COSTA COFFEE Fresco został już uruchomiony w Polsce.
„LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU” to konkurs organizowany od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tegoroczny konkurs stanowi integralną część Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Potęga rozwoju -
Wystartowało Arguido - platforma mobilna, które daje użytkownikom smartfonów i tabletównarzędzie do budowania własnych rzeczywistości rozszerzonych.