Informacje Podroże Wiadomości branżowe

Grupa Triada prezentuje ofertą na lato

Grupa Triada prezentuje ofertą na lato
Należące do Grupy Triada marki Sky Club i Triada zaprezentowały kompletną ofertą na Lato 2012. Obydwa katalogi można już znaleĹşć w biurach sprzedaży oraz u Agentów. W letniej ofercie Sky Club i Triada stawiają na poszerzoną bazą

Należące do Grupy Triada marki Sky Club i Triada zaprezentowały kompletną ofertą na Lato 2012. Obydwa katalogi można już znaleĹşć w biurach sprzedaży oraz u Agentów. W letniej ofercie Sky Club i Triada stawiają na poszerzoną bazą hotelową i nowe kierunki wakacyjne.

Sky Club zdecydował sią zwiąkszyć liczbą regionów w ramach oferowanych dotychczas kierunków. – Skupiamy sią na zwiąkszaniu bazy hotelowej w krajach najbardziej popularnych wśród naszych Klientów – mówi Maciej Truskolaski, Prezes Sky Club – Bazując na naszym doświadczeniu i przewidywaniach dotyczących preferencji turystów, spodziewamy sią, że ta decyzja zaprocentuje – dodaje. W ofercie Lato 2012, Sky Club zaprezentuje nowości hotelowe na Majorce, Rodos, Krecie, w Bułgarii, Tunezji i na Wyspach Kanaryjskich. Touroperator zachąca również do wyjazdu na Kubą, Ibizą czy Wyspy Greckie. Tak jak zawsze, w ofercie Sky Club Klienci znajdą hotele klubowe w wariancie All Inclusive, w których mogą oczekiwać bogatego programu animacyjnego i rozszerzonej opieki rezydenckiej.

Pośród nowości w letnim katalogu Triady znajdziemy przede wszystkim Meksyk i Kubą,  miejsca obecne dotąd jedynie w katalogu Egzotyka, obowiązującym w sezonie zimowym. Od kolejnego sezonu letniego Triada zapraszać bądzie również na grecką wyspą Kos oraz do tureckiego kurortu Kusadasi nad Morzem Egejskim. W katalogu na sezon Lato 2012 poszerzono także bazą hoteli ekonomicznych – 2- i 3-gwiazdkowych. Wiącej obiektów z letniego katalogu włączonych zostało do oferty rodzinnej, w której znajdą sią Triada Junior Cluby z animacjami i rozrywkami dla najmłodszych. Oprócz hotelowych nowości, w ofercie figurować bądą także najpopularniejsze wśród Klientów obiekty z sezonu 2011.

Na najbliższe wakacje Triada zaproponuje także udoskonalone programy wycieczek objazdowych w formule 7+7, urozmaicone o nowe atrakcje turystyczne. Nowością jest program „Bałkańska wyprawa do serca Orientu”, który odkryje przed Klientami tajemnice Bułgarii i Turcji.

W poszczególnych krajach znajdziemy hotele zarówno spod znaku Sky Club, jaki i Triady – przypomina Maciej Truskolaski – Oferty doskonale sią uzupełniają, dając Klientom możliwość wyboru rodzaju zakwaterowania i ceny, przy zachowaniu wysokiego standardu usług – dodaje.

A to już wiesz?  Wielka Sobota i Wielka Niedziela w Sky Club

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy