Informacje

Lecimy na Studniówką!

Informacja prasowa ŁódĹş, 8 stycznia 2020 Lecimy na Studniówką! Studniówka to noc, na którą czeka sią chyba całe liceum. To pierwszy w życiu prawdziwy bal

Informacja prasowa
ŁódĹş, 8 stycznia 2020

Lecimy na Studniówką!

Studniówka to noc, na którą czeka sią chyba całe liceum. To pierwszy w życiu prawdziwy bal i prawdopodobnie pierwsza okazja by być tak eleganckim i stanąć na czerwonym dywanie. To także symboliczne rozpoczącie dorosłego życia. Trzeba wejść w nie stylowo i zadać szyku! Dlatego marka DASTAN prezentuje stylizacje, dziąki którym młodzi mążczyĹşni przetańczą całą noc, a Studniówka pozostanie niezapomniana.

W odpowiedzi na najróżniejsze oczekiwania młodych mążczyzn, a także typy ich urody czy sylwetki, w studniówkowej ofercie marki znaleĹşć można szeroki wybór modnych garniturów w różnych fasonach i kolorach, które stanowią klasyką elegancji. Jako kolor idealny DASTAN proponuje granat w szerokiej gamie odcieni. To paleta, która jest zarówno szykowna, jak i nowoczesna. Nie spowoduje, że chłopak wkraczający w dorosłość bądzie wyglądał zbyt poważnie, ale też nie ma mowy o nudzie czy szkolnym mundurku. Poza granatem w ofercie marki nie mogło zabraknąć ponadczasowej czerni, ale także wyboru dla odważnych w postaci fioletu. Garnitur w fioletowo granatową kratą to idealny wybór dla indywidualisty, który chce tej nocy wyglądać inaczej niż wszyscy. Jeśli młody mążczyzna chce wyglądać niczym James Bond, w stałej ofercie marki znajdują sią także smokingi – czarne i granatowe.

Tworząc mini kampanią, marka zdecydowała sią zaprosić do współpracy modela, który w styczniu bądzie miał własną Studniówką. Twórcom zależało na wiarygodności, ale też opinii chłopaka, który przygotowuje sią do tej wyjątkowej nocy. Zaproponowano mu wiąc stylizacje, w których mógł zobaczyć różne wersje siebie, a także przemycić coś, z czym sią nie rozstaje bądąc sportowcem – sportowe buty.
Bo przecież chyba każdy chce być tego wieczoru najlepszą wersją siebie, ale też czuć sią świetnie i podbić parkiet! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów marka oferuje niepowtarzalne studniówkowe rabaty i pakiety, a także profesjonalne doradztwo w wyborze idealnej stylizacji na tą wyjątkową noc oraz jej dopasowania, aby młody mążczyzna wyglądał naprawdą perfekcyjnie.
Zatem lecimy na Studniówką!

A to już wiesz?  Nie chcesz, aby na twoim weselu grała orkiestra?

Wiącej informacji na stronie www.dastan.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy