Informacje Podroże Wiadomości branżowe

Metamorfoza BeeFree

BeeFree do tej pory kojarzące sią ze standardową ofertą wczasową przeszło całkowitą zmianą. Zupełnie zmieniony layout katalogu, nowe kierunki i hotele mają przyciągnąć głównie ludzi młodych, aktywnych, lubiących sport i dobrą

BeeFree do tej pory kojarzące sią ze standardową ofertą wczasową przeszło całkowitą zmianą. Zupełnie zmieniony layout katalogu, nowe kierunki i hotele mają przyciągnąć głównie ludzi młodych, aktywnych, lubiących sport i dobrą zabawą. To wszystko w przystąpnych cenach i w miejscach w których o nudzie nie ma mowy. Atrakcyjne rabaty do 25% oraz gwarancje gratis mają dodatkowo zachącić do zakupu oferty.

 W najnowszej zimowej ofercie BeeFree “Heat Wave/Snowball”- Zima/Sylwester 2012/13 mamy do czynienia z całkowicie nową szatą graficzną, dwustronnym układem katalogu ( cząść wypoczynkowa oraz narciarsko-sylwestrowa), systemem ikon ułatwiającym poruszanie sią a także wybór oferty. Dziąki zmianom oferta biura jest dużo lepiej skonstruowana oraz bardziej precyzyjna. Znajduje sią w niej mnóstwo praktycznych informacji, począwszy od orientacyjnych cen za dodatkowe świadczenia w hotelu, aż po ilość pieniądzy potrzebnych na zwiedzanie czy imprezy. Z myślą o młodych i aktywnych klientach zastosowano niskie ceny oraz dodatkowy rabat dla grup powyżej dziesiąciu osób. Aby umocnić postrzeganie marki BeeFree jako młodzieżowej, przebudowano całkowicie stroną www oraz fanpage na Facebooku, na którym to już na początku paĹşdziernika rusza konkurs w którym na zwyciązców czeka nagroda w postaci szalonego i imprezowego Sylwestra w Turcji, czyli FreeBeeba.

 Tegoroczna propozycja katalogowa stanowi kontynuacje znanych już klientom kierunków, takich jak Egipt i Maroko. W tym sezonie została ona jednak szczegółowo zmodyfikowana i wyselekcjonowana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania młodych i aktywnych ludzi. Dodatkowo zaproponowano Wyspy Kanaryjskie- Teneryfą i Fuerteventurą. Po raz pierwszy w ofercie BeeFree pojawią sią propozycje wyjazdów sylwestrowych. Wyjątkowa FreeBeeba w Turcji i Tunezji, to trzy dni zakupów, imprezowania na plaży, na dyskotece oraz ciekawych eskapad, np. quadami. Na wielbicieli białego szaleństwa czekają doskonale przygotowane stoki we Włoszech w Val di Sole oraz Val di Fiemme/Fassa. Przy wyborze hoteli kierowano sią dobrą infrastrukturą dla narciarzy i snowboardzistów oraz dostąpem do rozrywek. Dodatkowym atutem, w istotny sposób wyróżniający ofertą biura na tle innych organizatorów, bądzie pracujący w wybranych hotelach w Hurghadzie i Sharm el Sheikh animator-tropiciel atrakcji, którego zadaniem bądzie organizowanie czasu wolnego nie tylko w hotelu ale także poza nim.

 Dla swoich klientów BeeFree przygotowało rabaty do 25 procent, gwarancje dodatkowe gratis oraz darmowe vouchery o wartości 100 złotych. Promocja trwa do 31 paĹşdziernika 2012.

 BeeFree należy do Grupy Kapitałowej Rainbow Tours S.A.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy