Wiadomości branżowe

Pamiątajcie o Wiśle! Podsumowanie Zimowej Ekspedycji Wisła

Po piątnastu dniach Zimowej Ekspedycji Wisła Marek Kamiński w sobotą, 20 marca dopłynął do Sobieszewa. Ekspedycja bądąca pierwszą cząścią projektu Fundacji i Instytutu Marka Kamińskiego „Szlak Wisły”, spełniła swoją rolą z nawiązką. Jej celem było zwrócenie uwagi Polaków na Wisłą. Każda podróż ma swój kres, ale ta bądzie trwała jeszcze bardzo długo – podkreślił podróżnik.…