Włoski deszcz

Włoski deszcz
Włoski deszcz był dla mnie naprawdę cudownym doświadczeniem. Zwłaszcza że był bardzo ulewny, bardzo krótki i bardzo ciepły. Ogromny upał, rozbiliśmy namioty, aż tu nagle, z jasnego nieba, zupełnie niespodziewanie lunął deszcz. Byłam akurat w namiocie i okropnie zmartwiłam się, że skoro zaczęło padać, to będzie przez najbliższe dni okropna pogoda i zimno.

Nie miałam ochoty na wychodzenie z namiotu w trakcie deszczu, jednak musiałam po coś wyjść. I jakże była zdziwiona, kiedy okazało się, że pada na mnie ciepły deszcz, i że jest mi ciepło przez cały czas, i że nie ma żadnej szkody w tym, że moknę.

Deszcz przestał padać tak nagle, jak zaczął. Dalej był taki sam upał, pomimo tego, ze była już 19-sta wieczór. Od razu wszystko wyschło i życie toczyło się dale jakby nigdy nic. Za to wszystko było bardziej czyste, a zwłaszcza cudowny po tym deszczu był ogród z oliwkami. Już wkrótce jaszczurki zaczęły znów swoje szelesty i szemrania, a noc i kolejne dni były przecudownie ciepłe a nawet gorące. To był taki figlarny, włoski deszcz.
mks

deszcz we włoszech latem

hastagi na stronie:

#komendy do sfgame #sfgame kody #sfgames #poradnik do sfgame #kody do sfgame na złoto #komendy sfgame #hacki do sfgame na złoto #haki na sfgame #mody do sfgame #kody do gry sfgame

Authors

Related posts

Top