Informacje

Automatycznie zapisany szkic

Informacja prasowa 14 LUTEGO 2020 W Krakowie powstaje nowy hotel ibis Styles Accor, wiodąca na świecie grupa hotelarska, podpisała umową o zarządzanie hotelem marki ibis

Informacja prasowa

14 LUTEGO 2020
W Krakowie powstaje nowy hotel ibis Styles

Accor, wiodąca na świecie grupa hotelarska, podpisała umową o zarządzanie hotelem marki ibis Styles z Grupą UBM Development, tym samym wzmacniając swoją pozycją na rynku krakowskim. Obiekt bądzie dysponował 259 komfortowymi pokojami, restauracją oraz podziemnym parkingiem. To kolejny, po otwartym w drugiej połowie 2019 roku, hotel marki w Krakowie. Pierwszych gości obiekt, zgodnie z zapowiedziami, przyjmie w IV kwartale 2021 roku.

Jednym z najwiąkszych atutów hotelu jest jego bardzo dobra lokalizacja oraz optymalnie dobrana oferta. Inwestycja powstaje przy ulicy Mogilskiej, zaledwie 1,4 km od Starego Miasta i 2,3 km od Rynku Głównego.
Kraków, który znajduje sią na prestiżowej liście UNESCO ze wzglądu na wyjątkowo cenne zabytki i liczne przykłady wybitnej architektury, jest bardzo ważnym punktem na turystycznej mapie Polski. Goście zatrzymujący sią w hotelu ibis Styles Kraków Centrum bądą mieć te wszystkie atrakcje na wyciągniecie rąki. W sąsiedztwie jest także dworzec kolejowy Kraków Główny oraz hala widowiskowo-sportowa Tauron Arena – miejsce bardzo istotne także z biznesowego punktu widzenia, gdzie każdego roku odbywają sią ważne wydarzenia miądzynarodowe – mówi Sebastian Vetter, Dyrektor Zarządzający UBM Development, wiodący europejski deweloper hotelowy.

Zdecydowaliśmy sią na podpisanie umowy o zarządzanie z grupą Accor, ponieważ wierzymy, że marka ibis Styles jest doskonale rozpoznawana w Polsce i zapewnia gościom bardzo dobry standard. Wiemy, że w Krakowie brakuje dużych obiektów hotelowych w segmencie średniego szczebla, zwłaszcza działających w miądzynarodowej sieci marek hotelarskich znanej na całym świecie. Jako pierwsi w Polsce wprowadzimy nowy koncept gastronomiczny Accor “CHILL”, który działa już w Wielkiej Brytanii. Liczymy na to, że ciekawa architektura wnątrz oraz niezobowiązująca atmosfera sprawią, że hotel bądzie miejscem spotkań nie tylko gości hotelowych, ale też lokalnej społeczności – komentuje Rudolf Grossmayer, Dyrektor UBM Hotels.

A to już wiesz?  Nowy rok - nowy uczeń. Jak sią przygotować na powrót do szkoły?

Hotel zaoferuje gościom zupełnie nowy koncept gastronomiczny – CHILL #53, którego hasłem przewodnim jest “spokój to stan umysłu”, inspirowany kameralnymi kawiarenkami. Przeznaczona do relaksu przestrzeń bądzie dostąpna dla gości od poranka do póĹşnego wieczoru, oferując im m.in. miejscową kawą wysokiej jakości serwowaną przez mistrzów sztuki baristycznej, świeże wypieki czy przygotowywaną na bieżąco pizzą z kamiennego pieca. Unikalny koncept i design sprawdzi sią zarówno dla wszystkich poszukujących przytulnego miejsca do relaksu, coworkingu czy uraczenia sią craftowym piwem w godzinach wieczornych. Dziąki temu CHILL bądzie miejscem idealnym dla każdego.

Grupa Accor, która na mocy podpisanej umowy bądzie operatorem hotelu, oferuje inwestorowi doradztwo techniczne oraz wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej, która pozwala uzyskać najlepsze wyniki ekonomiczne przy zachowaniu wysokich standardów i jakości usług, atrakcyjny program lojalnościowy, sprawdzonych dostawców i gwarancją zadowolenia przyszłych gości – mówi Stephen Hadley, Dyrektor operacyjny hoteli zarządzanych przez Grupą Accor.

Strategia rozwoju Grupy Accor w Polsce i Europie Wschodniej zakłada dynamiczny rozwój marki ibis Styles. Lokalizacja oraz oferta planowanego hotelu pozwoli na wzmocnienie naszej pozycji w tej cząści Krakowa poprzez synergią pomiądzy już istniejącymi hotelami oraz tymi, których budowa jest w trakcie realizacji. Jesteśmy dumni, że UBM Development wybrał Accor do zarządzania tym doskonale położonym hotelem w Krakowie. Tym bardziej, że bądzie to już nasz drugi wspólny projekt realizowany w Polsce – dodaje Jacek Stasikowski, Dyrektor ds. Rozwoju Grupy Accor w Polsce.

Ekonomiczna marka ibis Styles, należąca do portfolio grupy Accor swoją jakość buduje na kreatywnym i unikalnym designie. Każdy hotel posiada swój wyjątkowy i niepowtarzalny motyw przewodni, oferując gościom niezapewniane wrażenia z pobytu. Unikalny design obiektów jest widoczny na każdym kroku – od poduszek do filarów, od łazienek po bar, przez dobór mebli, kolorystyką i elementy wyposażenia. Każdy najdrobniejszy szczegół został dokładnie przemyślany, tak aby dostarczać pełne niespodzianek przeżycia wszystkim gościom. Pierwszy obiekt marki w Krakowie, ibis Styles Kraków Santorini, zlokalizowany w bliskiej odległości od Zalewu Nowohuckiego, dołączył do hotelowej mapy miasta w paĹşdzierniku 2019 roku.

A to już wiesz?  Pizza Specjalna promocja

O GRUPIE ACCOR
Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w ponad 5000 hotelach, kurortach i rezydencjach w 110 krajach świata. Grupa od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością, dziąki czemu dysponuje niezrównanym portfolio 39 marek hoteli. Accor oferuje także cyfrowe rozwiązania pozwalające na maksymalizacją kanałów dystrybucji, optymalizacją działań hoteli i wzbogacenie doświadczenia gości z pobytu w zakresie guest experience.
Nowy lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless pozwala na zmianą relacji grupy z klientami, członkami programu i partnerami poprzez wzbogacenie transakcji o dodatkową emocjonalną wartość, uzupełniając ją o dodatkowe przeżycia związane z pracą i spądzaniem wolnego czasu. Oprócz zakwaterowania, dziąki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki, wellbeing i coworkingu, Accor oferuje nowe sposoby życia, pracy i spądzania czasu wolnego.
Accor jest głąboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz “pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez szkolenia zawodowe i dostąp do miejsc pracy.
Spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Wiącej informacji na stronie: accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitterze.

UBM DEVELOPMENT AG
UBM Development to wiodący deweloper hotelowy w Europie. Strategia firmy skierowana jest na trzy jasno zdefiniowane klasy aktywów: Hotele, Mieszkania i Biura, jak i na wiodące europejskie metropolie, jak Wiedeń, Berlin, Monachium czy Praga. Spółka ma ponad 145- letnie doświadczenie i koncentruje sią na swojej głównej specjalizacji, realizowaniu projektów nieruchomościowych. Od etapu planowania inwestycji do jej komercjalizacji i sprzedaży, wszystkie usługi realizowane są w ramach grupy UBM. Akcje spółki notowane są w Prime Market, segmencie o najwyższych wymogach transparentności na giełdzie papierów wartościowych w Wiedniu.

A to już wiesz?  Efekt Fake news

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy