Aktualności Biznes Turystyka

Hotel Number One najlepszym wyborem w podróży biznesowej

Hotel Number One w Gdańsku oferuje gościom biznesowym wiele udogodnień dopasowanych do ich potrzeb. Dzięki doskonałemu położeniu w centrum miasta, obiekt ten jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Trójmiasta do

Data publikacji: 2018-08-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Hotel Number One najlepszym wyborem w podróży biznesowej
Kategoria: Turystyka, BIZNES

Hotel Number One w Gdańsku oferuje gościom biznesowym wiele udogodnień dopasowanych do ich potrzeb. Dzięki doskonałemu położeniu w centrum miasta, obiekt ten jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Trójmiasta do pracy

Hotel Number One najlepszym wyborem w podróży biznesowej Turystyka, BIZNES - Hotel Number One w Gdańsku oferuje gościom biznesowym wiele udogodnień dopasowanych do ich potrzeb. Dzięki doskonałemu położeniu w centrum miasta, obiekt ten jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Trójmiasta do pracy

Jesień to okres wzmożonych podróży służbowych, licznych konferencji i wydarzeń branżowych. Mimo, iż województwo pomorskie jest wciąż kojarzone głównie z wyjazdami o charakterze rekreacyjnym, to coraz więcej osób zaczyna dostrzegać potencjał tego regionu jako destynacji biznesowej. W Trójmieście powstają nowe obiekty konferencyjno-kongresowe, areny sportowe, dzięki czemu Gdańsk staje się coraz bardziej popularnym miejscem organizacji wydarzeń sportowych i biznesowych rangi europejskiej oraz światowej. Według raportu opracowanego przez Gdańską Organizację Turystyczną w ubiegłym roku blisko 16,8% osób odwiedzających Gdańsk przyjechała w celach biznesowych.

 

Aby spotkania okazały się jak najbardziej efektywne należy także zadbać o odpowiedni komfort pracowników. Hotel Number One jest wyjątkowym obiektem na mapie Gdańska, doskonale odpowiadającym na potrzeby gości biznesowych.

Obiekt zlokalizowany jest w centrum Gdańska, co zapewnia wygodne połączenie z Portem Lotniczym im. Lecha Wałęsy, Dworcem Kolejowym Gdańsk Główny, drogą ekspresową S7 w kierunku Warszawy oraz autostradą A1 do Łodzi.

Klienci hotelowi doceniają przede wszystkim przestronne pokoje, które zapewniają najwyższy komfort podczas podróży służbowej. W każdym z nich znajduje się ergonomiczne miejsce do pracy  z szybkim, bezprzewodowym łączem internetowym. Część z dostępnych pokoi to dwupokojowe studia, składające się z osobnej sypialni i pokoju dziennego, liczące nawet 32 mkw.

W hotelu funkcjonuje również wysoko oceniana przez klientów strefa SPA – One Harmony SPA & Wellness, która umożliwi odprężenie po wyczerpującym dniu pracy. Na jej terenie znajduje się basen, sauny (sucha i parowa) oraz cztery gabinety SPA, w których można poddać się m.in. relaksującym masażom i 50 różnym zabiegom poprawiającym zdrowie i urodę. Dużym zaufaniem klientów cieszy się także restauracja hotelowa – Mamma Mia Zielona Pietruszka, która jest idealnym miejscem na biznesowy lunch.

A to już wiesz?  Dachser w Korei Południowej

Dzięki kameralnej, nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej, obiekt przystosowany jest także do organizacji spotkań biznesowych. Miejsce to jednorazowo pomieści 50 osób, jest wyposażone w klimatyzację, bezprzewodowy Internet, ekran, rzutnik oraz system nagłośnienia wraz z mikrofonami bezprzewodowymi.

„Nasz obiekt jest doceniany przez klientów biznesowych z różnych stron Polski i Europy. Od samego początku staraliśmy się eksponować nasz potencjał dotyczący organizacji podróży służbowych i cieszymy się, że jesteśmy tak często wybierani przez klientów. Z naszych wyliczeń wynika, że od początku istnienia hotelu 55% naszych Gości, to klienci biznesowi.  W tym czasie zorganizowano u nas ponad 300 spotkań firmowych. Goście, którzy przyjechali do nas po raz pierwszy bardzo często wracają, co jest dla nas największą rekomendacją” – mówił Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu Hotelu Number One.

Hotel przygotował specjalną ofertę obsługi gości biznesowych, w ramach której proponuje m.in.  preferencyjne stawki i warunki anulacji noclegów, wygodną formę rozliczenia kosztów taksówek hotelowych, możliwość wcześniejszego zameldowania i wymeldowania, transfer z lotniska i zniżki na zabiegi SPA.

 

 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hotel Number One najlepszym wyborem w podróży biznesowej Turystyka, BIZNES - Hotel Number One w Gdańsku oferuje gościom biznesowym wiele udogodnień dopasowanych do ich potrzeb. Dzięki doskonałemu położeniu w centrum miasta, obiekt ten jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Trójmiasta do pracy
Hashtagi: #Turystyka #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy