Aktualności Biznes Turystyka

Polonus uruchomił sprzedaż na kursy wakacyjne!

Polonus otworzył dziś wakacyjny kalendarz połączeń. Popularne kierunki letnich wyjazdów dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15

Data publikacji: 2019-04-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Polonus uruchomił sprzedaż na kursy wakacyjne!
Kategoria: Turystyka, BIZNES

Polonus otworzył dziś wakacyjny kalendarz połączeń. Popularne kierunki letnich wyjazdów dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15 zł.

Polonus uruchomił sprzedaż na kursy wakacyjne! Turystyka, BIZNES - Polonus otworzył dziś wakacyjny kalendarz połączeń. Popularne kierunki letnich wyjazdów dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15 zł.

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy i lider projektu Polonus Partner, otworzył dziś wakacyjny kalendarz połączeń. Popularne kierunki letnich wyjazdów dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15 zł. Dogodne godziny podróży, korzystne ceny biletów oraz nowoczesne i komfortowe autokary to gwarantowany sposób na przyjemne spędzenie urlopu czy weekendowego wyjazdu. Bilety na podróże od 22 czerwca do 1 września dostępne są na stronie www.pkspolonus.pl.

Na trasie wakacyjnych linii Polonusa znajdą się najpopularniejsze w sezonie letnim nadmorskie i mazurskie miejscowości: Krynica Morska, Gdańsk, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mielno, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane Nida czy Giżycko. Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej już od 15 zł.

Właśnie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment w roku. Już teraz można kupić bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się od 15 zł na sezonowe połączenia Polonus. Zachęcamy do korzystania z naszych nowoczesnych, klimatyzowanych autokarów, które gwarantują komfortową i bezpieczną podróż – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Polonus do obsługi swoich wakacyjnych połączenia przeznacza komfortowe i nowoczesne
autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji. Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ liczba biletów promocyjnych jest ograniczona i obowiązuje w wybrane dni.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl, www.PolonusPartner.pl, www.zdo.pl oraz www.DworzecOnline.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Polonus uruchomił sprzedaż na kursy wakacyjne! Turystyka, BIZNES - Polonus otworzył dziś wakacyjny kalendarz połączeń. Popularne kierunki letnich wyjazdów dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 15 zł.
Hashtagi: #Turystyka #BIZNES

A to już wiesz?  Logistyka ostatniego kilometra

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy