Aktualności Biznes Turystyka

Zdrofit startuje z fitness turystyką

Zdrofit startuje z fitness turystyką
Sieć fitness klubów Zdrofit we współpracy z Venga Sport &Travel przygotowała wyjazdy turystyczne połączone ze zdrowym ruchem, które zaplanowano w pięknych zakątkach Polski. Uczestnicy mają do wyboru trzy rodzaje obozów – Harmony, Fitness i Cross

Data publikacji: 2018-12-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zdrofit startuje z fitness turystyką
Kategoria: Turystyka, BIZNES

Sieć fitness klubów Zdrofit we współpracy z Venga Sport &Travel przygotowała wyjazdy turystyczne połączone ze zdrowym ruchem, które zaplanowano w pięknych zakątkach Polski. Uczestnicy mają do wyboru trzy rodzaje obozów – Harmony, Fitness i Cross Training.

Zdrofit startuje z fitness turystyką Turystyka, BIZNES - Sieć fitness klubów Zdrofit we współpracy z Venga Sport &Travel przygotowała wyjazdy turystyczne połączone ze zdrowym ruchem, które zaplanowano w pięknych zakątkach Polski. Uczestnicy mają do wyboru trzy rodzaje obozów – Harmony, Fitness i Cross Training.

Zdrofit startuje z fitness turystyką

 

Sieć fitness klubów Zdrofit we współpracy z Venga Sport &Travel przygotowała wyjazdy turystyczne połączone ze zdrowym ruchem, które zaplanowano w  pięknych zakątkach Polski – na Kaszubach, w górach i na Mazurach. Uczestnicy mają do wyboru trzy rodzaje obozów – Harmony, Fitness i Cross Training.

– Z naszych obserwacji wynika, że coraz więcej osób decyduje się na wyjazdy turystyczne w celu uprawiania sportu. W wolnym czasie nastawiamy się na nowe przeżycia i doświadczenia. Dotyczy to zarówno osób ćwiczących regularnie, jak i tych, którzy podczas wyjazdu chcą rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną i znaleźć sport dla siebie – powiedział Jerzy Mieńkowski Partner Zarządzający w Venga Sport & Travel.

Projekt Zdrofit Camps realizowany jest w zgodzie z kampanią  „Postaw Zdro Przed Fit”. Zajęcia na wyjazdach zaplanowano w małych grupach, tak aby odbywały się w kameralnej atmosferze, bez presji i pośpiechu. To pozwoli również na dostosowanie poziomu treningów do każdego uczestnika, niezależnie od posiadanych umiejętności i aktualnej formy.

-Zdrofit Camps to konsekwencja naszej strategii propagowania aktywności fizycznej wśród Polaków, nie tylko w naszych klubach, ale również poza nimi. Chcemy, aby uczestnicy mieli poczucie, że to najlepsza inwestycja w zdrowie i rozwój osobisty. W zespołach Zdrofitu mamy ekspertów w zakresie aktywności fizycznej. Natomiast nasz partner, Venga Sport & Travel zapewnia całe know how związane z organizacją wyjazdów turystycznych. To idealne połączenie z korzyścią dla naszych klubowiczów i nie tylko – powiedziała Joanna Skrzyńska, menadżer operacyjny sieci Zdrofit.

A to już wiesz?  Dachser kształci zawodowych kierowców

W ofercie obozów znalazły się trzy propozycje – Harmony to wyjazdy dla osób spragnionych aktywnego wypoczynku i relaksu. Wśród zajęć ruchowych znajdą się joga i Zdrowy kręgosłup.
Cross Camp to wyjazd z solidną dawką treningów funkcjonalnych podkręcających metabolizm, poprzedzone nauką prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń.
Natomiast Fitness Camp to aktywny wypoczynek dla całych rodzin – wszechstronne treningi na sali
 i w plenerze, wykłady z zakresu odżywiania, treningi mentalne oraz animacje dla dzieci podczas treningów rodziców.

Oprócz aktywności fizycznej organizatorzy zapewniają wysoki standard zakwaterowania
i pełnowartościowe posiłki. Treningi poprowadzą najlepsi instruktorzy rekomendowani przez sieć klubów fitness Zdrofit.

– Bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z największą w Polsce siecią klubów fitness Zdrofit. Stworzyliśmy unikalną ofertę prozdrowotnych wyjazdów treningowych, której w naszej ocenie brakowało na rynku. Stawiamy na jakość, wszechstronność i indywidualne podejście do każdego uczestnika – dodał Jerzy Mieńkowski.

Szczegółowe informacje na temat Zdrofit Camps znajdują się na stronie: www.zdrofit.camp

 

 

O Zdrofit

Marka Zdrofit istnieje na rynku fitness od ponad 13 lat, a jej sieć tworzy kilkadziesiąt klubów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Oferta Zdrofit skierowana jest do osób, które szukają miejsc, gdzie mogą aktywnie spędzać czas, bez nadmiernej presji i rywalizacji. Marka promuje aktywność fizyczną, ale uprawianą w sposób odpowiedzialny, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie.

 

O Venga Travel

Licencjonowane biuro podróży, od 10 lat specjalizuje się w obszarze turystyki sportowej. W ofercie firmy znajdują się obozy sportowe, podróże typu incentive dla firm i wyjazdy na największe zawody
i imprezy sportowe takie jak Crossfit Games, zawody serii IRONMAN czy New York City Marathon zarówno dla uczestników jak i kibiców.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt dla mediów:

Magdalena Rodak-Dębowska

A to już wiesz?  5 kroków do obniżenia kosztów floty

[email protected]
tel.: +48 605 442 128

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zdrofit startuje z fitness turystyką Turystyka, BIZNES - Sieć fitness klubów Zdrofit we współpracy z Venga Sport &Travel przygotowała wyjazdy turystyczne połączone ze zdrowym ruchem, które zaplanowano w pięknych zakątkach Polski. Uczestnicy mają do wyboru trzy rodzaje obozów – Harmony, Fitness i Cross Training.
Hashtagi: #Turystyka #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy